AKCE Zlevněno! El. pekařská pec UNOX XEBC-04EU-E1LM 4x 600x400 ONE

Pekařská pec elektrická UNOX XEBC-04EU-E1LM 4x 600x400 ONE

UNO-XEBC-04EU-E1LM

Unox

Není skladem

El. pekařská pec UNOX XEBC-04EU-E1LM 4x 600x400 ONE je lehce ovladatelná jako vaše vlastní dlaň. Přirozená jako vaše mysl. Rychlá jako pohyb oka. Nová řada profesionálních pekařských pecí UNOX BAKERTOP MIND.Maps™ boří veškeré hranice mezi ideou ve vaší mysli a připravovaným pokrmem. XEBC-04EU-E1LM  otvírání dveří ZLEVA DOPRAVA   

Více informací


Cena s DPH

152 460 Kč

123 880 Kč
Ceníková cena bez DPH 126 000 Kč
Cena bez DPH102 380 Kč

Sledovat cenu

Získejte informace o změně ceny, jednoduše vložte email.

Chybný email

Sledovat

Sleva -28 580 Kč


Lze koupit i na splátky


- +
0.0

BAKERTOP MIND.Maps™ ONE a BAKERTOP MIND.Maps™ PLUS zajišťují kompletní kontrolu varného procesu s maximální tvůrčí svobodou. MIND.Maps™. Osobitý styl. Jedním pohybem.

MASTER.Touch Plus™ je nejdokonalejším obrazovým dotykovým displejem, jaký byl kdy pro konvektomaty a pece použit. Díky optickému peru MASTER.Touch™ snadno zakreslíte své varné a pečící procesy a uložíte je do programů křivek "MIND.Maps-KŘIVKY": stanou se tak společným fondem zkušeností sdíleným s vašimi spolupracovníky.  Díky funkci MULTI.Time můžete současně připravovat více pokrmů s odlišnými nároky na čas přípravy. Program MISE.EN.PLACE vám naopak zaručí, že různé druhy pokrmů budete vydávat na vteřinu současně.

MASTER.Touch Plus™ nabízí přístup k receptům ChefUnox™.  Díky tomu, i když ještě zařízení neznáte, můžete ihned začít vařit. Pokud zařízení již umíte používat, ale chcete se spolehnout na zkušenosti společnosti Unox stačí pouze kliknout. Programy jsou automaticky aktualizovány a intuitivně upraveny pro vaše potřeby. MASTER.Touch Plus™ vám zaručí veškerou sílu technologie MIND.Maps™ na ještě větším prostoru. Kreativitě se meze nekladou.

Na co můžete využít pec BAKERTOP MIND.Maps™
Díky rovnoměrné a výkonné distribuci vzduchu technologie AIR.Maxi™ a AIR.Plus™ zaručují perfektní výsledek při pečení všech druhů pečiva na jakémkoli patře pece. DRY.Maxi™ a DRY.Plus™ napomáhají ke křehkosti a zlatavé barvě výsledných produktů.
Možnost kontroly rychlosti ventilátorů a důsledné regulace vlhkosti uvnitř komory zaručuje, že každý z produktů z odpalovaného těsta bude dokonalý.
Pečte jakýkoliv typ croissantů, s náplní nebo bez. Výsledek bude vždy voňavý a nadýchaný při jakémkoli množství připravované suroviny.
Díky speciálnímu plechu FAKIRO™ a možnosti úpravy rychlosti ventilátorů je možné v krátkém čase připravovat vysoké i nízké pizzy napodobujíce tradiční statické pece.
Parametry:
  • otevírání zleva doprava (panty vpravo)
  • nádoby: 4x 600x400
  • rozteč vsunů: 80 mm
  • příkon: 7,4 kW
  • rozměry (ŠxHxV): 860 x 967 x 675 mm
  • hmotnost: 90 kg
  • napětí/frekvence: 230 V ~ 1N / 400 V ~ 3N / 50-60 Hz

Možnosti:

  • Rozteč vsunů může být dle specifických  požadavků upravena za příplatek: příplatek 5200,- Kč bez DPH

Unox

Unox

UNOX je italská značka kvalitních profesionálních konvektomatů standardně vyráběných v elektrickém provedení, ale i provedení plynovém. Konvektomaty UNOX se vyrábějí ve dvou řadách, přičemž obě řady naleznete v naší nabídce. Řada ChefTop patří mezi vysoce výkonné konvektomaty a kromě jejích základních funkcí, které mají téměř všechny konvektomaty (pečení, vaření, kombinace), se pyšní také i v základních modelech dodávanou vpichovou sondou a vícebodovou sondou MULTI.Point. U konvektomatů UNOX a jejich řady ChefTop Vám naše nabídka umožní výběr takového konvektomatu, který Vám bude plně vyhovovat a překvapí Vás svými funkcemi, často patentovanými. Další řadou konvektomatů UNOX je řada ChefLux, taktéž velmi výkonná gastronomická zařízení s řadou patentovaných prvků, které bezesporu patří k moderním vybavením profesionálního provozu společného stravování, nahrazující klasické technologické postupy v gastronomii. Jsou určeny pro pečení, vaření v páře , smažení, grilování, dušení, lze je použít pro regeneraci, rozmrazování potravin, dokonce na zavařování a sušení ovoce, vaření sousvide, na kynutí těsta a řadu dalších procesů potřebných pro přípravu kompletního menu, včetně cukrářské výroby a příloh.

Příslušenství

Napsat recenzi

Pekařská pec elektrická UNOX XEBC-04EU-E1LM 4x 600x400 ONE

Pekařská pec elektrická UNOX XEBC-04EU-E1LM 4x 600x400 ONE

El. pekařská pec UNOX XEBC-04EU-E1LM 4x 600x400 ONE je lehce ovladatelná jako vaše vlastní dlaň. Přirozená jako vaše mysl. Rychlá jako pohyb oka. Nová řada profesionálních pekařských pecí UNOX BAKERTOP MIND.Maps™ boří veškeré hranice mezi ideou ve vaší mysli a připravovaným pokrmem. XEBC-04EU-E1LM  otvírání dveří ZLEVA DOPRAVA   

Zpráva

Odeslat zprávu