Mixér ponorný profesionální Bamix Gastro 200 bílošedý

BAM-G200

Bamix

Ponorný profesionální mini mixer Gastro 200 švýcarského výrobce Bamix.

Více informací


Cena s DPH 5 808 Kč
Cena bez DPH 4 800 Kč


0.0

Profesionální tyčový mixér bamix® GASTRO 200 je dokonalým kuchyňským pomocníkem. Díky svým nepřekonatelným vlastnostem je bamix® vyhledáván nejen celosvětově uznávanými kuchařskými celebritami a profesionálními šéfkuchaři, ale stále více i domácími hospodyňkami. A proč by také ne, vždyť práce v kuchyni má být radost, nikoli dřina. Co jednoznačně odlišuje bamix® od "obyčejných" mixérů je nadčasový a elegantní design(od roku 1954), dlouhá doba nepřetržitého chodu (5 minut), dokonalé uložení motoru (absence vibrací),maximum součástí vyrobených z kovu (dlouhodobá životnost), nevídaný výkon motoru (až 22.000 otáček za minutu), optimální tvar otevřené hlavy (nedochází k ucpání surovinami), konstantní výkon (bez ohledu na množství či skupenství surovin), precizní dílenské zpracování (osvědčená švýcarská kvalita), léty prověřená technologie (již 60 let na trhu), absolutně bezkonkurenční záruční doba (10 let na motor) a v neposlední řadě i snadné čištění(pod tekoucí vodou). Všech těchto výhod si užívá po celém světě již více než 15 miliónů domácností.

Cokoliv potřebujete v kuchyni při přípravě pokrmů udělat, udělá bamix® za vás. Seká, mele, krájí, drtí, strouhá, plátkuje, mixuje, míchá, šlehá, hněte.....Jediné, co nezvládne, je namazat chléb máslem.

Při nižší rychlosti skvěle mixuje lehká a vzdušná jídla v malých porcích a při vysoké rychlosti vyniká na větší množství surovin. Všechny části mixéru, které přicházejí do styku s potravinami nepřejímají chuť ani pach použitých surovin a jsou vyrobeny z nerezavějících materiálů. Tento model lze ponořit až 19 cm.

bamix® je praktický v komerčních kuchyních, kde si poradí téměř s každým úkolem a může být použit v jakékoli pánvi, hrnci, míse či jiné nádobě. Usnadňuje práci při výrobě omáček či pyré během několika sekund, je mnohem všestrannější než konvenční roboty. Výměna pracovních nástavců je velice jednoduchá a stejně tak je jednoduché i mytí. Stačí umýt pod tekoucí vodou a můžete pokračovat v práci.

RYCHLOST MIXOVÁNÍ  
Mixéry Bamix disponují dvěma rychlostmi. Každá rychlost má svoje tlačítko. Během zpracování surovin použijte lehký rotační pohyb zápěstím a mixérem hýbejte nahoru a dolu. Dokonale tak vymixujete polévku, omáčku nebo jakýkoliv jiný pokrm 

JEDINEČNÝ DESIGN
Nezaměnitelný design dělá Bamix snadno ovladatelný, dobře uchopitelný a s rychlostmi lze pracovat jen se špičkou prstu. 

ČIŠTĚNÍ
Důležité je mixér čistit ihned po použití. Nedojde tak k zasychání pokrmu na mixovací hlavě a zároveň se výrazně prodlouží životnost mixovací hlavy. Pro důkladné čištění je vhodné držet mixér v nádobě s teplou vodou a čistícím prostředkem zapnutý několik vteřit. Mixovací nástavce lze sundat a mýt v myčce. 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

 • Multifunkční nůž - drcení, sekání a mixování syrové i vařené zeleniny, drcení ledu či zmrazených potravin. Oceníte jej při přípravě polévek, omáček, protlaků, sorbetů, zmrzliny, koktejlů či dětské stravy. Vylisujete s ním ovoce při přípravě sladkostí a džemů. Můžete jej použít přímo v hrnci, díky čemuž ušetříte spoustu času.
 • Míchací nástavec - na přípravu čerstvé majonézy, dipů, dresinků, hustých omáček, kaší, krémů, různých druhů těst a dokonce i na domácí přírodní kosmetiku. Díky jeho speciální struktuře jsou pokrmy nadýchané a jemné.
 • Šlehací nástavec - zjemní, odlehčí a provzdušní omáčky, polévky, nápoje i těsta. Vhodný na přípravu sněhu z bílků, šlehačky, šodó, čokoládové pěny, pudinků, frappé, soufflé či mléčných koktejlů.

SHRNUTÍ

 • určen pro profesionální použití
 • jednoduché uskladnění s minimálními nároky na prostor (vždy po ruce = vždy připraven)
 • tichý a výkonný díky špičkovému motoru
 • snadné a bezproblémové čištění pod tekoucí vodou
 • multifunkční díky 3 výměnným nástavcům
 • možnost doplnění o další příslušenství, se kterým získáte plnohodnotný kuchyňský bamix® robot
 • otevřená hlava mixéru pro optimální cirkulaci surovin
 • bezpečnostní dvourychlostní spínač se SoftGrip tlačítky
 • kompletně vyroben ve Švýcarsku
 • záruční doba 10 let na motor a jeho součásti, 2 roky na ostatní při použití pouze v domácnosti
 • max.doba chodu mixeru 5 min.!
   
PARAMETRY
Příkon200 W
Rychlost 112.000 otáček / min.
Rychlost 217.000 otáček / min.
Délka mixéru40 cm
Délka nohy19 cm
Maximální hloubka ponoru19 cm
Délka kabelu170 cm
Hmotnost1.000 g

BAMIXologie

OBSAH BALENÍ
tyčový mixér GASTRO 200 bílošedý   
držák MONO, bílý
multifunkční nůž
míchací nástavec
šlehací nástavec
návod na použití v českém jazyce
 

Parametry

KódBAM-G200
Délka (mm)395
Příkon el. (kW) / Napětí (V)0.2 / 230
Váha (kg)1
BarvaŠedo/Bílá
Délka pracovní nohy185

Bamix

Příslušenství

KódBAM-G200
Délka (mm)395
Příkon el. (kW) / Napětí (V)0.2 / 230
Váha (kg)1
BarvaŠedo/Bílá
Délka pracovní nohy185

Napsat recenzi

Mixér ponorný profesionální Bamix Gastro 200 bílošedý

Mixér ponorný profesionální Bamix Gastro 200 bílošedý

Ponorný profesionální mini mixer Gastro 200 švýcarského výrobce Bamix.

Zpráva

Odeslat zprávu