Matfer

O značce

Matfer

Francouzská společnost Matfer, s dlouholetou tradicí v gastronomii, gastronomii, je předním výrobcem profesionálního kuchyňského nářadí a nádobí. Tato společnost je známá svým vysokým standardem kvality, který je ztělesněný v jejich široké škále kuchyňských nástrojů. Zahrnuje to vše od pekáčů, forem na dorty a nůžek na drůbež po vysoce kvalitní kuchyňské nože.


Matfer je hrdý na své produkty, které jsou vytvořeny s ohledem na potřeby a požadavky profesionálních kuchařů a restaurací. Jejich produkty jsou výsledkem hlubokého porozumění gastronomického průmyslu a neustálého důrazu na inovace a vylepšování.


Jednou z klíčových produktových řad je Bourgeat, která je tvořena špičkovým kuchyňským nádobím a pomůckami pro profesionální gastronomii. Řada Exoglass nabízí kuchyňské nářadí vyrobené z odolného materiálu Exoglass, zatímco řada Pelton je známá svými vysoce kvalitními kuchyňskými noži. Konečně, jejich řada Matfer je významná svými kuchyňskými pomůckami pro profesionální gastronomii.


Matfer je nejen výrobce, ale také partner pro gastronomický průmysl. Společnost je ceněna pro svou odbornost, spolehlivost a technickou dokonalost, díky čemuž jsou její produkty hojně využívány v renomovaných restauracích, hotelích a pekárnách po celém světě.


Všechny výrobky Matfer jsou navrženy a vyrobeny s nejvyššími standardy kvality a výkonu. Společnost Matfer je tak oprávněně považována za synonymum pro excelenci ve světě profesionální gastronomie.

Celkem 107 produktů