GI.METAL

O značce

GI.METAL

Závod Gi.Metal se nachází v samém srdci Toskánska. Z projektu, který začal více než před třiceti lety v malé dílně na zpracování kovu, se stal závod vyrábějící více než 600 různých výrobků s působností po celém světě.


Za svůj výrazný růst vděčí společnost svému hlavnímu zaměření: naslouchání potřebám zákazníků během událostí, jako jsou průmyslové veletrhy, akce, mistrovství a školicí kurzy, které podporuje prostřednictvím speciální dílny Palapizza, která je součástí společnosti.


Díky naslouchání potřebám pizzařů a jejich názorům můžeme navrhovat a vytvářet výrobky, které zlepšují kvalitu jejich práce, dělají ji jednodušší a méně problematickou. Ze slov našich zákazníků vznikají nápady na nové nebo lepší výrobky, které se stanou standardní součástí naší nabídky nebo exkluzivními řadami na míru.


Gi.Metal je středně velká společnost strukturovaná podle pravidel a do stejných oddělení jako velký podnik. Dokáže efektivně organizovat interní procesy, definovat oblasti způsobilosti a odpovědnosti svých zaměstnanců.


Naše výroba v posledních letech pozoruhodným způsobem roste díky neustálému obnovování posledních generací strojních zařízení a pečlivé správě toku informací, a zároveň díky lepší fázi doručování objednávek jak z hlediska kvality, tak rychlosti. Efektivita umožňuje během 3 dnů vypracovat složité zakázky, které odrážejí eklektickou povahu pizzy a její jedinečné a nevšední požadavky.


Efektivita, která je také výsledkem kvalifikované práce motivovaných a nadšených lidí. Investujeme do jejich vzdělání, aby byli připraveni používat nejmodernější technologie a zároveň efektivním a klidným způsobem pracovat ve skupině.


Pokud jste s námi nikdy nepracovali, dejte nám příležitost vás obsloužit, aby se vaše zkušenost mohla stát součástí těchto slov.


Pokud jste již naším zákazníkem, děkujeme vám za dosud projevenou důvěru, a pokud máte nápad, jak bychom se mohli dále zlepšovat, budeme rádi za vaše připomínky.


CO DĚLÁME


Navrhujeme a vyrábíme profesionální zařízení do pizzerií a technické vozíky pro gastronomické služby: vše je připraveno k dodání více než 2000 distributorům po celém světě.


Cílíme jak na odborníky, tak na amatéry s cílem protnout a spojit potřeby obou typů uživatelů.


Značkou Gi.Metal se pyšní více než 600 předmětů: naběračky, pekáče, kola, špachtle, příbory, potřeby na čištění pece a vozíky pro pokojový servis a profesionální vaření. 


JAK TO DĚLÁME


Kvalita, nadšení a novátorství jsou hodnoty, které řídí rozhodnutí naší společnosti.


Pozorování a analýza potřeb koncového zákazníka, neustálé hledání inovativních materiálů a vysoká kvalita nabízených služeb: tyto zásady jsou u pizzařského náčiní, lopat na pizzu s modrým madlem, které nyní patří mezi nepostradatelné pomůcky v pizzeriích po celém, světě dobře známé a oceňované. 


VÝZKUM A VÝVOJ


Díky více než třiceti letům zkušeností můžeme zlepšovat charakteristiky našich výrobků a přitom dále hledat nová řešení. Široká síť vztahů s nejlepšími techniky na přípravu pizzy nám umožňuje analyzovat problémy do hloubky a následně se pustit do hledání možných řešení. Díky neustálému hledání inovativních materiálů, zájmu a investování do zdrojů s cílem dosáhnout ještě lepších technik zpracování, můžeme naše výrobky postupně a trvale zlepšovat, a tak zajistit špičkovou kvalitu, která je přívlastkem společnosti Gi.Metal.


CERTIFIKACE A KONTROLA KVALITY


Koncepce kvality je jednou z nepostradatelných hodnot společnosti Gi.Metal a je ústředním bodem práce každého jejího zaměstnance. Vychází z úcty, kterou chováme k očekávání našich zákazníků. Ty můžeme splnit pouze přesnou a nepřetržitou kontrolou všech jednotlivých aspektů celého procesu. V roce 2013 získala společnost Gi.Metal osvědčení kvality ISO 9001:2008 od sdružení TÜV Italia, které dokazuje, že je společnost schopná koherentně a do detailu reagovat na očekávání zákazníků. Toto osvědčení je také důkazem toho, že společnost Gi.Metal dosáhla zlepšení v oblasti organizační efektivity a kvality výrobků, minimalizace odpadu, předcházení chybám a zvyšování produktivity.


ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGICKÉ MATERIÁLY


  •      Nerezová ocel z výhradně evropských zdrojů s nízkým obsahem niklu bránící vzniku alergií, které tento kov často vyvolává

  •      Speciálně ošetřený eloxovaný hliník zvyšující výkon.

  •      Inovativní polymery v plastových madlech vyrobených tlakovým litím dodávají našim výrobkům odolnost vůči vysokým teplotám a nárazům.

  • Používáme bukové dřevo bez obsahu lepidla ošetřené přírodními, netoxickými způsoby certifikovanými pro použití s potravinami.KDE KOUPÍTE NAŠE VÝROBKY GiMetal v České a Slovenské republice ?


U našeho výhradního dovozce pro Českou a Slovenskou republiku firmy KARMEB, provozující e-shop  www.GastroNakup.cz 

Celkem 108 produktů