GI.METAL

O značce

GI.METAL

Závod Gi.Metal se nachází v samém srdci Toskánska. Z projektu, který začal více než před třiceti lety v malé dílně na zpracování kovu, se stal závod vyrábějící více než 600 různých výrobků s působností po celém světě. Gi.Metal je středně velká společnost strukturovaná podle pravidel a do stejných oddělení jako velký podnik. Efektivita umožňuje během 3 dnů vypracovat složité zakázky, které odrážejí eklektickou povahu pizzy a její jedinečné a nevšední požadavky.  Pokud jste již naším zákazníkem, děkujeme vám za dosud projevenou důvěru, a pokud máte nápad, jak bychom se mohli dále zlepšovat, budeme rádi za vaše připomínky.


CO DĚLÁME
Navrhujeme a vyrábíme profesionální zařízení do pizzerií a technické vozíky pro gastronomické služby: vše je připraveno k dodání více než 2000 distributorům po celém světě. Cílíme jak na odborníky, tak na amatéry s cílem protnout a spojit potřeby obou typů uživatelů. Značkou Gi.Metal se pyšní více než 600 předmětů: naběračky, pekáče, kola, špachtle, příbory, potřeby na čištění pece a vozíky pro pokojový servis a profesionální vaření.
JAK TO DĚLÁME 
Kvalita, nadšení a novátorství jsou hodnoty, které řídí rozhodnutí naší společnosti. Pozorování a analýza potřeb koncového zákazníka, neustálé hledání inovativních materiálů a vysoká kvalita nabízených služeb: tyto zásady jsou u pizzařského náčiní, lopat na pizzu s modrým madlem, které nyní patří mezi nepostradatelné pomůcky v pizzeriích po celém, světě dobře známé a oceňované. 
VÝZKUM A VÝVOJ 
Díky více než třiceti letům zkušeností můžeme zlepšovat charakteristiky našich výrobků a přitom dále hledat nová řešení. Široká síť vztahů s nejlepšími techniky na přípravu pizzy nám umožňuje analyzovat problémy do hloubky a následně se pustit do hledání možných řešení. Díky neustálému hledání inovativních materiálů, zájmu a investování do zdrojů s cílem dosáhnout ještě lepších technik zpracování, můžeme naše výrobky postupně a trvale zlepšovat, a tak zajistit špičkovou kvalitu, která je přívlastkem společnosti Gi.Metal.
CERTIFIKACE A KONTROLA KVALITY
Koncepce kvality je jednou z nepostradatelných hodnot společnosti Gi.Metal a je ústředním bodem práce každého jejího zaměstnance. Vychází z úcty, kterou chováme k očekávání našich zákazníků. Ty můžeme splnit pouze přesnou a nepřetržitou kontrolou všech jednotlivých aspektů celého procesu. V roce 2013 získala společnost Gi.Metal osvědčení kvality ISO 9001:2008 od sdružení TÜV Italia, které dokazuje, že je společnost schopná koherentně a do detailu reagovat na očekávání zákazníků. Toto osvědčení je také důkazem toho, že společnost Gi.Metal dosáhla zlepšení v oblasti organizační efektivity a kvality výrobků, minimalizace odpadu, předcházení chybám a zvyšování produktivity.
ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGICKÉ MATERIÁLY
- Nerezová ocel z výhradně evropských zdrojů s nízkým obsahem niklu bránící vzniku alergií, které tento kov často vyvolává
- Speciálně ošetřený eloxovaný hliník zvyšující výkon.
- Polymery v plastových madlech vyrobených tlakovým litím dodávají našim výrobkům odolnost vůči vysokým teplotám a nárazům.
- Používáme bukové dřevo bez obsahu lepidla ošetřené přírodními, netoxickými způsoby certifikovanými pro použití s potravinami.
KDE KOUPÍTE NAŠE VÝROBKY GiMetal v České a Slovenské republice ?
U našeho výhradního dovozce pro Českou a Slovenskou republiku firmy KARMEB, provozující e-shop  www.GastroNakup.cz 

Celkem 110 produktů